قرص جوشان مولتی ویتامین آپوویتال حاوی کلیه ویتامین‌های محلول در آب و محلول در چربی در دوزهای مناسب است که نیاز بزرگسالان به این ویتامین‌ها را به طور کامل تامین می‌کند.

موارد مصرف:
حفظ سلامت عمومی
تقویت سیستم ایمنی
کاهش استرس، اضطراب و بهبود عملکرد سیستم عصبی
مناسب برای افراد دارای رژیم‌های غذایی محدود و سالمندان
تامین نیاز بیماران مبتلا به سوءجذب گوارشی

روش مصرف:
روزانه ۱ عدد قرص در ۱ لیوان آب حل کرده و پس از وعده غذایی میل شود.

مشخصات محصول:
هر بسته مکمل مولتی ویتامین یوروویتال حاوی ۲۰ عدد قرص جوشان است.

توضیحات:
بیماران دچار سوءجذب گوارشی، سالمندان و افرادی که تحت رژیم‌های محدود کننده از جمله رژیم‌های کاهش وزن هستند در معرض خطر کمبود ویتامین‌های B، ضعف و خستگی قرار دارند.

مصرف روزانه ویتامین D با دوز حداقل ۴۰۰ واحد از بروز کمبود پیشگیری کرده و باعث حفظ سلامت استخوان‌ها، تقویت سیستم ایمنی و پیشگیری از بروز بیماری‌های مزمن می‌شود.

وجود ویتامین‌های A، D، E، C و ویتامین‌های B نقش مهمی در تقویت سیستم ایمنی و حفظ سلامت پوست و مو دارند.

کمبود ویتامین‌های B6، B12 و فولیک اسید باعث بروز نوعی کم‌خونی به نام کم‌خونی مگالوبلاستیک می‌شود. دریافت مقادیر کافی از این ویتامین‌ها از بروز کم‌خونی جلوگیری می‌کند.

داروی متفورمین باعثدفع ویتامین B12از بدن می‌شود. به همین دلیل افراد مبتلا به دیابت در معرض خطر کمبود این ویتامین هستند.

داروهای مهارکننده پمپ پروتون از جمله امپرازول و لانزوپرازول و همچنین داروهای فاموتیدین و سیمتیدین که برای کاهش اسید معده و درمان زخم‌های معده مورد استفاده قرار می‌گیرند جلوی جذب ویتامین B12 را می‌گیرند. مصرف باید با فاصله دو ساعته از این داروها باشد.

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید

آپوویتال (Apovital) یکی از بهترین برندهای مکمل غذایی آلمانی است که محصولاتش را با کیفیت بالا به مصرف کنندگانش در سراسر دنیا عرضه می کند.

کانال تلگرام

۹۸-۲۱-۷۵۹۴۸+

.