قرص مولتی ویت A-Z آپوویتال حاوی تمامی ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است و مصرف آن به حفظ سلامت افرادی که دچار بیماری، ضعف و سوءجذب هستند و رژیم غذایی محدودی دارند کمک می‌کند.

موارد مصرف:
حاوی کلیه ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن
حفظ سلامت عمومی بدن
سلامت استخوان‌ها و پیشگیری از پوکی استخوان
کمک به خون‌سازی و پیشگیری از کم‌خونی
حفظ سلامت پوست، مو و ناخن
تقویت سیستم ایمنی


روش مصرف:

روزانه ۱ عدد قرص با میزان کافی آب و ترجیحا ۰٫۵ – ۱ ساعت بعد از صبحانه میل شود.

مشخصات محصول:
هر بسته مولتی ویت A-Z آپوویتال حاوی ۳۰ عدد قرص می‌باشد.

توضیحات:
بدن ما به دریافت روزانه ویتامین‌ها و مواد معدنی نیاز دارد که باید از رژیم غذایی تامین شوند. در شرایطی که نیاز ما افزایش می‌یابد، مصرف مکمل‌های مولتی‌ ویتامین برای تامین این نیاز ضروری می‌شود. مولتی ویت A-Z آپوویتال حاوی تمامی ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است و مصرف آن در کنار یک رژیم غذایی سالم به حفظ سلامت ما کمک می‌کند.

سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها:
مصرف کافی کلسیم به‌همراه منیزیم، منگنز، مس و فسفر نقش مهمی در تشکیل توده استخوانی و پیشگیری از پوکی استخوان ایفا می‌کند. ویتامین D نیز به جذب بهتر کلسیم و کاهش دفع آن کمک می‌نماید. وجود ویتامین K در این مکمل باعث هدایت کلسیم به سمت استخوان‌ها شده و از رسوب در عروق خونی و تصلب شرایین جلوگیری می‌کند.

حفظ سلامت پوست، مو و ناخن:
تغذیه نادرست، استرس‌، آلودگی‌های محیطی و افزایش سن مواردی هستند که سلامت پوست و مو را به‌خطر می‌اندازند. مصرف آنتی‌اکسیدان‌هایی از جمله زینک (روی)، سلنیوم، ویتامین E و ویتامین C اثرات مضر این عوامل را خنثی کرده و باعث جوانی و حفظ سلامت پوست، مو و ناخن‌ها می‌شود. به‌علاوه کمبود ویتامین‌های گروه B، ریزش مو و ناراحتی‌های پوستی را به‌دنبال دارد و مصرف مکمل‌ ویتامین‌های B برای پیشگیری و درمان این مشکلات ضروری است.

تقویت سیستم ایمنی:
سلنیوم و ویتامین‌های E و C با خواص آنتی‌اکسیدانی خود باعث تقویت سیستم ایمنی و پیشگیری از ابتلا به بیماری‌ها می‌شوند. ویتامین A نیز با حفظ یکپارچگی پوست و غشاهای مخاطی نقش مهمی در حفاظت از بدن در برابر بیماری‌های عفونی ایفا می‌کند. به‌علاوه، زینک موجود در مولتی ویت A-Z باعث بهبود عملکرد سلول‌های ایمنی ما می‌شود. ویتامین D نیز برای پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های عفونی و مزمن (از جمله سرطان، دیابت و بیماری‌های خود ایمنی) ضروری است.

پیشگیری از کم‌خونی:
آهن، فولیک اسید، مس و ویتامین‌های B6 و B12 در خون‌سازی مشارکت می‌کنند و دریافت کافی از این ریز مغذی‌ها برای پیشگیری از کم‌خونی و عوارض ناشی از آن از جمله خستگی، ضعف، ریزش مو و… ضروری است.

سایر فواید مولتی ویت A-Z:
کروم موجود در این مکمل مقاومت به انسولین را کاهش داده و از ابتلا به دیابت پیشگیری می‌کند. عنصر مولیبدنیوم نیز کوفاکتور بسیاری از آنزیم‌هایی است که در سم‌زادیی بدن نقش دارند و ید در حفظ سلامت سیستم عصبی مشارکت می‌کند.

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید

آپوویتال (Apovital) یکی از بهترین برندهای مکمل غذایی آلمانی است که محصولاتش را با کیفیت بالا به مصرف کنندگانش در سراسر دنیا عرضه می کند.

کانال تلگرام

۹۸-۲۱-۷۵۹۴۸+

.