قطره A+D آپوویتال حاوی ۱۵۰۰ واحد ویتامین A و ۶۰۰ واحد ویتامین D مناسب برای نوزادان زیر ۲ سال و کودکان بزرگتر است.

موارد مصرف:
حاوی ویتامین‌های A و Dپ
تامین ویتامین‌ A و D مورد نیاز در نوزادان و کودکان با دوز مناسب
تقویت سیستم ایمنی بدن
پیشگیری و کمک به درمان بیماری‌های عفونی
رشد مناسب استخوان‌ها و عضلات
با طعم مطلوب پرتقال

روش مصرف:
روزانه ۱ میلی‌لیتر بعد از وعده شیر یا غذای کودک داده شود.

مشخصات محصول:
حاوی ۳۰ میلی‌لیتر قطره می‌باشد.

توضیحات:
نوزادان و کودکان برای رشد و نمو خود به دریافت ویتامین‌ها و مواد معدنی نیاز دارند که این ترکیبات را از شیر مادر و پس از ۶ ماهگی، از مواد غذایی دریافت می‌کنند. این در حالی است که نیاز به بعضی از ویتامین‌ها و مواد معدنی در سال‌های اول زندگی، به‌قدری بالاست که تنها از طریق مکمل‌ها تامین می‌شود. ویتامین‌های A و D از جمله این ترکیبات هستند. به‌همین دلیل تمام نوزادان از بدو تولد باید ۱۵۰۰ واحد ویتامین A و ۴۰۰-۶۰۰ واحد ویتامین D را از طریق مکمل دریافت کنند.

قطره A+D آپوویتال حاوی دوز مناسبی از این ویتامین‌ها برای نوزادان زیر ۲ سال و کودکان بزرگتر است.

ویتامین A:
یکی از ویتامین‌های محلول در چربی است که در رشد و نمو، تقویت سیستم ایمنی و تکامل استخوانی نقش مهمی دارد و جزئی از ساختمان رنگدانه‌های بینایی نیز می‌باشد. کمبود ویتامین A از مشکلات تغذیه‌ای شایع در نوزادان و کودکان به‌شمار می‌رود. احتمال ابتلا به بیماری‌های عفونی و اسهال در کودکان مبتلا به کمبود ویتامین A افزایش می‌یابد، چرا که در کمبود ویتامین A بافت طبیعی غشاهای مخاطی از بین رفته و پوست، مخاط چشم و مجاری تنفسی، گوارشی و ادراری دچار آسیب می‌شوند. این شرایط در کنار اختلال عملکرد سیستم ایمنی، کودک را مستعد ابتلا به عفونت‌های ویروسی، باکتریایی و انگلی می‌کند.

ویتامین D:
از ویتامین‌های محلول در چربی ضروری است که نقش به‌سزایی در تقویت سیستم ایمنی دارد. مصرف ویتامین D کافی به پیشگیری و درمان بیماری‌ها از جمله بیماری‌های عفونی کمک می‌کند و کمبود آن، احتمال ابتلا به بیماری‌ها را در نوزادان و کودکان افزایش می‌دهد. به‌علاوه ویتامین D باعث افزایش جذب کلسیم و کاهش دفع آن می‌شود. به‌همین دلیل برای رشد استخوانی مورد نیاز است و مقادیر ناکافی آن باعث بروز راشیتیسم (نرمی استخوان) در کودکان می‌شود. همه نوزادان از بدو تولد باید ویتامین D مورد نیازشان را از طریق مکمل دریافت کنند.

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید

آپوویتال (Apovital) یکی از بهترین برندهای مکمل غذایی آلمانی است که محصولاتش را با کیفیت بالا به مصرف کنندگانش در سراسر دنیا عرضه می کند.

کانال تلگرام

۹۸-۲۱-۷۵۹۴۸+

.