حاوی هیالورونیک اسید، کلاژن، بیوتین، ویتامین ث

  • حفظ سلامت پوست، مو و ناخن
  • کمک به حفظ کلاژن سازی پوست، مو و ناخن
  • حفظ استحکام ناخن
  • کمک به درمان ریزش مو
  • حفظ رطوبت و شادابی پوست
  • حفظ جوانی پوست در سنین بالا
  • پیشگیری از ایجاد چروک های پوستی در سنین بالا
  • بهبود آبرسانی و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست
  • کمک به ترمیم زخم و کاهش چین و چروک ناشی از افزایش سن
  • تقویت سیستم ایمنی بدن

 

 

 

 

پوست، اولین سد دفاعی بدن است که تحت تاثیر عوامل مخرب محیطی مانند اشعه ماورای بنفش خورشید رطوبت خود را ازدست می دهد و دچار پیری می شود. همچنین تغییرات هورمونی ناشی از افزایش سن مانند کاهش تولید هورمون های جنسی به ویژه بعد از یائسگی در زنان موجب تسریع این روند می شود.

کپسول هیالورون پلاس ترکیبی از هیالورونیک اسید و کلاژن می باشد که از اجزای اصلی بافت پیوندی بدن (پوست، مو، ناخن و…) هستند و در کنار ویتامین ث و بیوتن آبرسانی به پوست را افزایش داده و منجر به ترمیم پوست و افزایش زیبایی صورت می شود.

 

 

ویتامین C:

ویتامین C در بدن نقش آنتی اکسیدانی دارد و سیستم ایمنی را تقویت می‌کند. این ویتامین با جلوگیری از تخریب هیالورونیک‌اسید و کلاژن تحت تاثیر رادیکال‌های آزاد، موجب حفظ رطوبت پوست می‌شود. ویتامین C با تحریک ساخت کلاژن در تسریع روند ترمیم بافت‌های آسیب‌دیده از جمله پوست و غضروف‌ها موثر است. بدن ما قادر به تولید ویتامین C نیست و نیاز به این ویتامین باید از طریق مواد غذایی یا مکمل‌ها تامین شود. میزان نیاز به ویتامین C در زنان ۷۵ mg و در مردان ۹۰ mg است. درنتیجه مکمل هیالورون پلاس ۸۰- ۶۵% نیاز افراد به این ویتامین را تامین می‌کند.

در کل کپسول هیالورون پلاس با داشتن دوزهای مناسب و بی‌خطری از ترکیبات مفید بر سلامت پوست، مو، ناخن‌ها و مفاصل اثرات مثبتی بر افزایش سطح سلامت و زیبایی افراد دارد.

 

بیوتین:

بیوتین یا ویتامین ب۷، کوآنزیم مهم در متابولیسم چربی ها، پروتئین ها و قندها است. این ویتامین با تقویت و استحکام ناخن ها، کمک به درمان ریزش مو و به تعویق انداختن روند سفید شدن موها نیز موجب حفظ سلامت پوست، مو و ناخن می شود.

 

کلاژن:

کلاژن پروتئینی است که در پوست، استخوان، عضلات و غضروف به فراوانی یافت می‌شود. دریافت خوراکی کلاژن، آبرسانی و خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می‌دهد و منجر به ترمیم، کاهش چین و چروک و در نهایت جلوگیری از پیر شدن پوست می‌شود. بعلاوه کلاژن هیدرولیزات ترکیبی از آمینواسیدهایی است که ساخت کلاژن را در غضروف مفاصل تحریک می‌کند و باعث تسکین درد و بهبود عملکرد مفاصل در افراد مبتلا به استئوآرتریت می‌شود، در نتیجه اثرات مثبتی در بهبود استئوآرتریت و پوکی استخوان دارد. دریافت کلاژن تا ۱۰ گرم در روز ایمن بوده و عوارض جانبی ندارد.

 

هیالورونیک اسید:

پلی ساکارید مهم پوست و سایر بافت های بدن بوده و خواص آنتی اکسیدانی و ضدالتهابی قوی ای دارد. این ماده باعث بهبود آبرسانی به پوست، افزایش خاصیت ارتجاعی آن، ترمیم زخم و کاهش چین و چروک شده و در نهایت افزایش زیبایی و جوانی پوست و مو را به دنبال دارد. این ماده بخش مهمی از بافت همبند می باشد.

اپیدرم و درم دو لایه اصلی پوست هستند. لایه درم حاوی فیبروبلاست ها است که الاستین و کلاژن را تولید می کند. کلاژن فراوان ترین جز ماتریکس خارج سلولی است و ۷۵% وزن خشک پوست را تشکیل می دهد. این پروتئین از ۳ آمینو اسید گلایسین، پرولین و هیدروکسی پرولین تشکیل شده است. کاهش کمیت و کیفیت کلاژن با پیر شدن پوست همراه است.

پیری پوست دو مکانیسم مجزای درونی و بیرونی دارد. با افزایش سن، رادیکال های آزاد تولید شده حاصل از متابولیسم این روند را سرعت می بخشند، همچنین از اواسط دهه ۲۰ زندگی و همچنین در یائسگی تولید هورمون های جنسی کاهش یافته و این کاهش منجر به تخریب کلاژن ، خشکی پوست ، ازدست دادن الاستیسیته، ایجاد چین و چروک و آتروفی لایه اپیدرم می شود. از طرفی مواجه طولانی مدت با نور خورشید و اشعه ماورا بنفش آن باعث از دست رفتن رطوبت پوست می شود. مولکول اصلی در حفظ رطوبت پوست هیالورونیک اسید است که توانایی بالایی در حفظ آب دارد. هیالورونیک اسید نوعی پلی ساکارید تشکیل شده از واحدهای تکراری D گلوکورونیک اسید و  N استیل D گلوکزآمین است که با پیوندهای β-۱,۴ به یکدیگر متصل شده اند. این ماده یک ماکرومولکول مهم در بافت های پیوندی مهره داران است و به فراوانی در پوست (۵۰% کل HA  بدن)، زجاجیه چشم، بند ناف و مایع سینوویال مفاصل یافت می شود.

در ۲ دهه اخیر شواهد قابل توجهی از اثرات آن در درمان بسیاری از بیماری ها از جمله استئوآرتریت و جراحی های پلاستیک (زیبایی) دیده شده است. چرا که این ماده عملکردهای متفاوتی از جمله آبرسانی به پوست و تقویت مفاصل دارد. مطالعات نشان می دهند که هیالورونیک اسید از طریق فاکتورهای رشد فیبروبلاست، تقویت بافت های نرم، آبرسانی به پوست و تحریک کلاژن و الاستین اثرات قابل توجهی در احیای بافت ها، ترمیم زخم، رفع چین و چروک، افزایش الاستیسیته و سفتی پوست دارد. درنتیجه باعث جوان شدن صورت و افزایش زیبایی می شود. همچنین هیالورونیک اسید یک آنتی اکسیدان قوی بوده و اثرات ضد التهابی و تنظیم کنندگی ایمنی دارد.

دریافت پپتید کلاژن خوراکی با افزایش تراکم کلاژن، الاستیسیته و آبرسانی باعث رفع چین و چروک و خشکی پوست می شود. همچنین کلاژن هیدرولیزات منجر به افزایش رشد و تقویت موها و ناخن ها می شود. مکمل کلاژن ایمن بوده و عوارض جانبی برای آن گزارش نشده است

مطالعات نتایج مثبتی را در استفاده کوتاه مدت و بلند مدت مکمل خوراکی کلاژن، برای ترمیم زخم و جلوگیری از پیری پوست نشان می دهند. پپتان برند تجاری تولید کننده پپتیدهای کلاژن از همان نوعی است که در استخوان و پوست بدن وجود دارد.

* به علت ماهیت کربوهیدراته هیالورونیک اسید مصرف این مکمل در افراد دیابتی توصیه نمی شود.

* به علت اینکه بعضی از انواع هیالورونیک اسید از انواع هیالورونیک اسید از شانه خروس تهیه می شوند کسانی که به پر، پروتئین و تخم مرغ آلرژی دارند باید احتیاط مصرف کنند.

* به علت منشا گاوی کلاژن هیدرولیزات این محصول در افرادی که به محصولات گاوی آلژری دارند، باید با احتیاط مصرف شود.

* شواهد کافی برای استفاده از مکمل هیالورونیک اسید در بارداری و شیردهی وجود ندارد درنتیجه توصیه می شود از مصرف آن در بارداری و شیردهی اجتناب شود.

هیالورون پلاس؛ کپسول سلامتی و زیبایی

پیری پوست تحت تاثیر عوامل درونی و بیرونی مختلفی ایجاد می‌شود. با افزایش سن رادیکال‌های آزاد تولید شده حاصل از متابولیسم بدن این روند را سرعت می‌بخشند، همچنین از اواسط دهه ۲۰ زندگی و به‌ویژه بعد از یائسگی در زنان تولید هورمون‌های جنسی کاهش یافته و این کاهش منجر به تخریب کلاژن، خشکی پوست و ایجاد چین و چروک می‌شود. مواجهه طولانی‌مدت با نور خورشید و اشعه ماورا بنفش آن نیز باعث از دست رفتن رطوبت پوست شده و عامل دیگری برای خشکی پوست و ایجاد چین و چروک می‌باشد.

کپسول هیالورون پلاس حاوی هیالورونیک اسید، کلاژن، بیوتین و ویتامین C، محصولی از شرکت آلمانی آپوویتال است. این مکمل با افزایش آب‌رسانی و تحریک فرآیند کلاژن‌‌سازی نقش موثری در حفظ سلامت پوست، مو، ناخن و مفاصل دارد.

این محصول حاوی ترکیبات زیر است که هر یک باعث ارتقای سلامتی و شادابی می‌شوند.

ترکیبات تشکیل دهنده در هر کپسول:

 

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید

آپوویتال (Apovital) یکی از بهترین برندهای مکمل غذایی آلمانی است که محصولاتش را با کیفیت بالا به مصرف کنندگانش در سراسر دنیا عرضه می کند.

کانال تلگرام

۹۸-۲۱-۷۵۹۴۸+

Hosted And Designed By PPAHost.org